Jasełka w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka"

2019-01-31 14:00:00 (ost. akt: 2019-01-30 15:07:02)

Autor zdjęcia: Bajka

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, opłaciło się, ponieważ przedstawienie wywarło duże wrażenie.
W Niepublicznym Przedszkolu "Bajka" w Piątkach miało miejsce uroczyste wydarzenie. Jak co roku, dzieci z grupy "Tygryski" wystawiły jasełka zaproszonym gościom oraz rodzicom, które przeniosły nas w bardzo odległe czasy i przypomniały, że w Betlejem przyszedł na świat Pan Jezus - Nasz Zbawiciel.

Dzieci 4, 5 - letnie z grupy "Tygryski" pod kierunkiem Agnieszki Komorowskiej i Katarzyny Halickiej w cudownych strojach, z zaangażowaniem i przejęciem pięknie odgrywali swoje role, przedstawiając historię narodzin Dzieciątka Jezus.

Cały występ oprawiony był przepięknymi kolędami i pastorałkami. Natomiast wspaniała dekoracja nadała temu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.
Kiedy część artystyczna dobiegła końca mali aktorzy otrzymali gromkie brawa od wszystkich zebranych gości oraz słodkości od Dyrektor Katarzyny Kamińskiej - Siepsiak.

Bajka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: przedszkolebajka

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5