W Trójce zapachniało wakacjami

2017-06-19 18:00:02(ost. akt: 2017-06-19 13:40:13)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół nr 3

W sobotę w Trójce powiało już wakacjami! Od godziny dziewiątej podwórko szkolne zapełniło się uczniami, którzy zapragnęli wprowadzić się w iście wakacyjny nastrój i oddać się beztrosce prawdziwie letnich uciech.
Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Wszyscy mogli wziąć udział w najróżniejszych konkursach i zabawach.

W konkursie karaoke uczniowie zaprezentowali swoje zdolności wokalne i instrumentalne. Warto podkreślić, że uczestnicy śpiewali w obcych językach. Natomiast w pracach plastycznych uwiecznili swoją wizję szkoły za dwadzieścia lat.

Duże zainteresowanie wzbudziły pokazy chemiczne. Uczniowie starszych klas gimnazjalnych wykonywali doświadczenia, odkrywając przed młodszymi kolegami tajniki procesów chemicznych.

Podczas festynu również zapaleni sportowcy znaleźli coś dla siebie. Mogli biegać, skakać, rzucać piłką do kosza. A gdy ktoś zgłodniał, czekał na niego pyszny bigos i grillowana kiełbaska.

Cóż, trzeba przyznać, że chociaż wszyscy czekamy na wakacje, nieraz zatęsknimy też za taką wesołą szkołą.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsnr3

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5