Fatalna passa przerwana. Jest pierwszy punkcik Startu Nidzica na koncie i to z samym liderem rozgrywek

2016-09-07 20:31:14(ost. akt: 2016-09-07 20:52:25)
Alan Zasadzki (przy piłce) sprawił sobie miły prezent na 18 urodziny zdobywając gola w meczu z liderem rozgrywek

W środę (7 września) w meczu 6 kolejki piłkarskiej V ligi gr.2 Start Nidzica zremisował na wyjeździe z dotychczasowym liderem rozgrywek Pomowcem Gronowo Elbląskie 1:1 prowadząc do przerwy 1:0
O miłą niespodziankę postarali się piłkarze Startu Nidzica którzy w meczu 6 kolejki piłkarskiej V ligi w którym zremisowali na wyjeździe z liderem rozgrywek Pomowcem Gronowo Elbląskie 1:1

Fatalna passa Startu Nidzica została przerwana. Po serii 5 kolejnych porażek nasz zespół zdobył w końcu pierwszy punkcik i to nie byle z kim bo z liderem tabeli grając na wyjeździe na boisku rywala.

Start Nidzica bardzo skoncentrowany przystąpił do tego meczu. Gospodarze z lekka przeważali, lecz nasz zespół grał bardzo uważnie w obronie. Nie było w grze naszej defensywy tak rażących błędów jak w poprzednich spotkaniach które rzutowały na końcowy wynik i to był klucz do dzisiejszego sukcesu w tym meczu.

Prowadzenie w tym meczu Start objął po okresie naporu gospodarzy. W 38 min. Daniel Pawęcki w swoim stylu popędził z piłką na prawej stronie boiska dośrodkował idealnie na środek pola karnego Pomowca a tam Alan Zasadzki ładnym uderzeniem zdobył pierwszego gola w tym meczu dającego prowadzenie dla naszego zespołu.

Alan sprawił sobie świetny prezent urodzinowy gdyż dzisiaj właśnie obchodzi swoje 18 urodziny i nic tak nie cieszy jak gol zdobyty w meczu w którym jego zespół zdobywa swój pierwszy ligowy punkt. Gratulujemy

Po zmianie stron Pomowiec dążący do zmiany wyniku wyrównał w 70 min. W ostatniej minucie mógł też przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, lecz na nasze szczęście piłka wylądowała na poprzeczce nidzickiej bramki.

Trener Startu Nidzica Bartosz Kaczmarczyk zadowolony był z postawy swojego zespołu w tym meczu. Zawodnicy grali z pełnym zaangażowaniem i w pełni zrealizowali założenia taktyczne postawione przed nimi przez trenera.

W najbliższą sobotę Start Nidzica rozegra kolejne ligowe spotkanie, a będzie nim beniaminek rozgrywek Mroczno-Grodziczno. Trenerem zespołu z Mroczna jest Roman Bromberg który niegdyś trenował nidzicki Start.

Mecz Startu Nidzica z Mrocznem-Grodziczno rozegrany zostanie w sobotę (10 września) o godz.16:00 na stadionie miejskim w Nidzicy. Zapraszamy