Tortowe święto w Rączkach

2015-03-10 10:37:37(ost. akt: 2015-03-11 13:04:45)
Sołtys Dariusz Skwarski i rada sołecka już po raz drugi zorganizowali kobietom uroczyste spotkanie z okazji ich święta. Życzenia od sołtysa i tort-niespodzianka osłodziły wszystkim paniom ten wspaniały wieczór. Organizatorzy przygotowali również ciepłe i zimne napoje, wykwintne ciasta oraz owoce.
Panie spotkały się przy smacznie zastawionym stole, a świetna zabawa, dużo uśmiechu i radości, które im towarzyszyły stworzyły wspaniałą aurę.

Nie zabrakło również atrakcji wieczoru - losowania nagród, które ufundowały właścicielki nidzickich salonów fryzjerskich i urody. Szczególne podziękowanie składamy paniom: Agnieszce Szczepkowskiej, Annie Zabiełło, Janinie Bandurskiej, Barbarze Jankowskiej oraz Zuzannie Wołojewicz - Gabinet METAMORFOZA.

Panie dziękują wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie spotkania.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: solectworaczki

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5