Dziękowali babciom i dziadkom za troskliwość

2015-01-26 12:25:37(ost. akt: 2015-01-26 19:13:22)

Autor zdjęcia: hanna osowska

Za wszystkie starania, miłość, troskliwość i opiekuńczość dzieci z Przedszkola Nr 2 podziękowały babciom i dziadkom zapraszając ich na uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, które odbyły się w przedszkolu.
Wszystkie grupy pod czujnym okiem swoich pań przygotowały na tę okoliczność piękne przedstawienia, grały na instrumentach oraz śpiewały piosenki i tańczyły. W treści piosenek i wierszy dominowały słowa miłości i wdzięczności.

A kiedy wnuki wręczyły własnoręcznie zrobione laurki i upominki, gorąco uściskały, niejednej babci i niejednemu dziadkowi zakręciła się w oku łza szczęści i radości. Na koniec babcie i dziadkowie zasiedli z wnukami do poczęstunku, który przygotowały ich mamusie. Goście rozeszli się zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: przedszkolenidzica

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5