Puchar dla techników z ZSZiO

2015-01-19 10:01:00(ost. akt: 2015-01-19 10:04:28)

Autor zdjęcia: Marta Schabińska-Niewiesk

Sześciu uczniów ZSZiO zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Technicznej.Z kolei uczeń klasy IV technikum ekonomicznego zmierzył się z etapem okręgowym Ogólnopolskiej Wiedzy Ekonomicznej.
W bieżącym roku szkolnym bardzo dużą popularnością cieszyła się Olimpiada Wiedzy Technicznej. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 6 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy: Stelmaszczyk Adrian IITS, Grudziński Konrad IIITS, Skudynowski Radosław IIITS, Szczepkowski Karol IIITS, Strawa Damian IVTB, Margalski Patryk IVTB.

Jest to największa liczba uczniów ze wszystkich szkół zawodowych w województwie. Został to dostrzeżone i docenione przez organizatorów olimpiady, którzy przekazali 9 stycznia na ręce opiekuna- Grzegorza Olbrysia puchar dla szkoły.

Daniel Rosiński IVTE w tym samym dniu zmierzył się z etapem okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Opiekunem Daniela jest Dariusz Czajka. Trzymamy kciuki i czekamy na dalsze sukcesy uczniów.

Katarzyna Korzeniowska

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MartaSchabinskaNiewiesk

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5