Uczeń nidzickiej "Dwójki" laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej

2015-01-13 08:53:54(ost. akt: 2015-01-13 08:59:51)

Autor zdjęcia: Marek Nachtygal

Na terenie szkół, które zgłosiły swoich uczniów do udziału w konkursie mitologicznym, została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna. Jej celem była popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu.
W konkursie wzięło udział sześcioro uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Nidzicy, których opiekunem była polonistka- Ewa Hinburg. Uczeń klasy 6a – Maciej Stefański otrzymał tytuł Laureata za zajęcie 6. miejsca w Polsce na poziomie szkoły podstawowej.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za chęć rozwijania wiedzy i wzięcie udziału w konkursie, a Maćkowi GRATULUJEMY nieprzeciętnej znajomości mitologii i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa Hinburg

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: dwojkanidzica

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5