Połowiczny sukces Juniorów Młodszych

2014-09-20 23:18:58(ost. akt: 2014-09-20 23:34:05)

W sobotę (20 września) w meczu 6 kolejki piłkarskiej ligi Juniorów Młodszych gr.4 Start Nidzica zremisował na wyjeździe z Motorem Lubawa 1:1 (0:1)
Połowicznym sukcesem zakończył się wyjazd młodych piłkarzy Juniorów Starszych do Lubawy. Nasz zespół zaledwie zremisował 1:1 chociaż apetyty przed meczem były większe.

Start Nidzica przeważ od początku spotkania. Świetnej okazji w pierwszej połowie nie wykorzystał Mateusz Rogoziński. Będąc sam na sam z bramkarzem nie umieścił piłki w siatce. Po kilku minutach Szymon Borczon zbyt lekki oddał strzał i obrońcy Motoru zażegnali niebezpieczeństwie.

Jak się nie wykorzystuje sytuacji to się traci. Dobitnie przekonali się o tym w pucharowym meczu piłkarze Orła Janowiec, dobitnie też przekonali się nasi juniorzy w spotkaniu z Motorem. Napastnik gospodarzy ładnym uderzeniem z dystansu pokonał naszego bramkarza.

W drugiej połowie mecz się wyrównał, lecz wynik długo nie ulegał zmianie. Na kwadrans przed zakończeniem w końcu skuteczna akcja naszych zawodników. Mateusz Cieślak dośrodkowuje z rzutu rożnego w pole karne, a tu ładnym uderzeniem popisuje się Alan Zasadzki i doprowadza do remisu.

Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie i nasi Juniorzy nadal są bez zwycięstwa w meczu wyjazdowy. Jest za to remis i jeden skromny punkcik na ich koncie. Start Nidzica zdobył do tej pory 10 punktów i zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli.