Prowadzili już 3:0, a mecz przegrali

2014-08-31 22:46:10(ost. akt: 2014-08-31 23:07:30)

W sobotę (30 sierpnia) w meczu 2 kolejki piłkarskiej ligi Juniorów Młodszych gr.4 Start Nidzica przegrał na wyjeździe z Ossą Biskupiec Pomorski 3:4 (3:0)
Podopieczni Rafała Bróździńskiego piłkarze Juniorów Młodszych po sukcesie w meczu inauguracyjnym z Olimpią Kisielice ulegli w sobotę niespodziewanie Osie Biskupiec 3:4.

Niespodziewana była to porażka bo trudno uznać ją w sytuacji gdy do przerwy prowadzi się 3:0. Pierwsza połowa była dobrym widowiskiem w wykonaniu naszego zespołu. Start przycisnął rywala i przeważał w tej części gry.

Pierwszego gola w 10 min. zdobył Alan Piotrowski po ładnym podaniu Kacpra Chalińskiego. Pięć minut później i pada kolejny gol dla nidziczan. Wspomniany Kacper Chaliński ponownie w roli głównej. Jego strzał z pola karnego otarł się o obrońcę Ossy lobując wysuniętego bramkarza i piłka po raz drugi wpada do siatki gospodarzy.

Dziesięć minut później Mateusz Cieślak w podobnych okolicznościach podwyższa rezultat na 3:0 dla Startu Nidzica. Wysokie prowadzenie naszego zespołu nie zapowiadało w drugiej połowie na tak diametralną zmianę wydarzeń na boisku. A jednak do boju ruszają gospodarze z Biskupca i to oni nadają teraz ton grze.

Cztery zdobyte gole gospodarze przekreśliły zupełnie trud wniesiony przez nasz zespół w pierwszej połowie. Po dwóch kolejkach nasi młodzi piłkarze mają na swoim koncie 3 pkt i zajmują środkowe miejsce w ligowej tabeli.

Za tydzień następna kolejka ligowa i mecz z zawsze groźną i niewygodną dla naszej drużyny Polonią Iłowo.