Zwycięstwo i porażka na inaugurację rozgrywek Juniorów i Trampkarzy

2014-08-27 20:36:17(ost. akt: 2014-08-27 22:11:10)

W środę (27 sierpnia) zainaugurowali rozgrywki Juniorzy Młodsi i Trampkarze Startu Nidzica. Juniorzy pokonali Olimpię Kisielice 1:0 (1:0), a Trampkarze ulegli GKS Wikielec 2:3 (2:1).
Zainaugurowali rozgrywki rundy jesiennej młodzi piłkarze Startu Nidzica. Juniorzy Młodsi pokonali na głównej płycie nidzickiego stadionu Olimpię Kisielice 1:0, a Trampkarze na bocznym boisku po pechowej końcówce ulegli GKS-owi Wikielec 2:3.

Start Nidzica (Juniorzy Młodsi): Samsel, Rogoziński, Zasadzki, Cieślak, Kopczyński, Zakrzewski, Pyracki, Borczon, Piotrowski, Chwaliński, Kordowski

Podopieczni Rafała Bróździńskiego Juniorzy Młodsi Startu wygrali dzisiaj na inaugurację rozgrywek z Olimpią Kisielice.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszych zawodników. Start kontrolował tą część gry. W 30 min. Szymon Borczon zdobył bramkę na 1:0. Asystę przy bramce zaliczył Alan Piotrowski. Gospodarze kontrolowali grę lecz więcej goli już nie zdobyli.

Drugą połowę Start zaczął nerwowo. Drużyna z Kisielic miała groźną sytuację po rzucie wolnym, lecz bramkarz Startu Tomek Samsel zdołał złapać dośrodkowanie. Spotkanie powinno zakończyć się zdecydowanym zwycięstwem Startu, ale swoich sytuacji nie potrafili wykorzystać Alan Piotrowski i Kacper Chwaliński.

Juniorzy Młodsi kolejne spotkanie rozegrają już w sobotę (30.08) w Biskupcu z miejscową Ossą. Liczymy na kolejny komplet punktów!

Start Nidzica (Trampkarze): P.Powirski, Kozicki, D.Powirski, Sosnowski, Onyszek, Woźniak, Wiński, Wenta, Szypulski, Mocki, Kwestarz

Mecz z GKS Wikielec rozpoczął się po myśli gospodarzy. Dwukrotnie Kuba Wenta trafił do bramki rywala przy jednym golu gości i nasi młodzi zawodnicy dość długo prowadzi bo aż do 65 min. W końcówce goście z Wikielca niespodziewanie strzelają dwa gole i wygrywają ten mecz.