Mini Ogród botaniczny przy Jedynce

2014-06-26 11:00:29(ost. akt: 2014-06-26 10:05:29)

Autor zdjęcia: archiwum

Teren wokół Jedynki pięknieje. W tym roku powstał mini ogród botaniczny, który posłuży naszym uczniom do zgłębiania tajników wiedzy biologicznej.
Nie było to łatwe zadanie. Najpierw wydzielono teren i pozyskano fundusze. Potem zaczęły się konkretne prace ogrodowe – nawieziono ziemię, zaplanowano ścieżki i posadzono rośliny. Prace wykonano w bardzo krótkim czasie, włożono w to dużo trudu i zapału, ale efekt przerósł najśmielsze oczekiwania.

Ciężko byłoby sprostać zadaniu, gdyby nie sponsorzy: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, Centrum Ogrodnicze Orzechowski, Dyrekcja Szkoły, Rada Rodziców i Samorządy Uczniowskie.

Ponadto dzięki pomysłowości naszych gimnazjalistów powstały domki dla owadów, które zostały rozwieszone na przyszkolnych drzewach i żywopłotach.

Sponsorom i wszystkim zaangażowanym w nasze przedsięwzięcia z całego serca dziękujemy. 
 

Opiekunowie SU - Dorota Taratycka i Elżbieta Orłowska CiszekPOLECAMYPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5