Dzień miłośników ruchu w Napiwodzie

2014-06-25 13:24:18(ost. akt: 2014-06-25 12:26:57)

Autor zdjęcia: szkola

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie wybrali się do Stajni Napiwoda na piknik rekreacyjno-sportowy, pod hasłem "Dzień miłośników ruchu".
Był on zakończeniem projektu profilaktycznego „Dni Miłośników” realizowanym przy współpracy z MOPS w Nidzicy. Impreza miała na celu aktywne spędzenie czasu, integracja uczniów oraz uwrażliwienie na piękno otaczającej przyrody.

Piknik rozpoczęła zabawa integracyjna poprowadzona przez gospodarza Stajni – Kingę Pasturską. Następnie dzieci udały się na wspólny posiłek przy ognisku, by nabrać sił na czekające ich sportowe atrakcje. Było m.in. przeciąganie liny, rzut do celu, chodzenie na szczudłach, skoki w workach.

Jednak największą z nich okazały się przejażdżki w siodle pod okiem instruktora. Czas upłynął szybko, pogoda i humory dopisały. Organizatorzy serdecznie dziękują pani Kindze Pasturskiej za gościnność, a policjantom – Krzysztofowi Florek i Piotrowi Szczepkowskiemu za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem. 

szkoła

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5