Matematycy z ZSO wyróżnieni

2014-06-18 12:47:48(ost. akt: 2014-06-20 18:47:02)

Autor zdjęcia: szkoła

W auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego odbyła się Uroczysta Gala Laureatów i Wyróżnionych XII Warmińsko-Mazurskich Zawodów Matematycznych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych przyznano pierwsze, drugie i dwa trzecie miejsca oraz 9 wyróżnień. W tym elitarnym gronie znalazło się troje uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Nidzicy.
Drugie miejsce, podobnie jak w ubiegłym roku, zajął Kacper Dębski, a wyróżnienia otrzymali Tomasz Herman i Joanna Suwińska. Kacper i Tomek to tegoroczni absolwenci, uczniowie klasy 3A z rozszerzonym programem nauczania z matematyki i fizyki, nauczycielem uczącym jest Artur Suwiński.

Joanna jest uczennicą klasy 2A z rozszerzonym programem nauczania z matematyki , fizyki i informatyki, nauczycielem uczącym jest Bożena Majewska.

szkoła

POLECAMYPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5