Zdolności językowe doskonalili w Międzygórzu

2014-06-16 11:19:46(ost. akt: 2014-06-16 11:20:44)

Autor zdjęcia: szkoła

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół Nr 2 w Nidzicy pod opieką nauczycieli języka angielskiego Marioli Podolskiej-Maculewicz i Iwony Nasiadka ponownie odwiedziła południe Polski. Tym razem uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe w malowniczo położonej miejscowości – Międzygórze.

Oprócz zajęć zorganizowanych takich jak ‘Debata Oxfordzka’ czy ‘Mission Impossible’ i codziennych konwersacji z przedstawicielami różnych narodowości, poznawali kulturę Meksyku, Wietnamu, Rumunii, Gruzji, Kenii, Chin, Kolumbii, Łotwy, Azerbejdżanu i Hiszpanii przedstawianą przez wolontariuszy z poszczególnych krajów.


Sposobności do sprawdzenia swojej wiedzy w zakresie posługiwania się językiem angielskim było wiele i młodzież starała się każdą z nich wykorzystać.
Czy pojedziemy tam w przyszłym roku?
Młodzież twierdzi, że tak, bo warto. 

Iwona Nasiadka

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5