Akcja „Zbiórka dla Burka” zakończona

2014-06-12 08:34:11(ost. akt: 2014-06-12 08:49:27)

Autor zdjęcia: szkoła

Już po „Zbiórce dla Burka” organizowanej przez Zespół Szkół Nr 2 w Nidzicy. Przy dobrej muzyce w czasie przerw nasi uczniowie mogli wziąć udział w loterii fantowej i kupić przepyszne ciasta. Fantami w loterii były maskotki przyniesione przez uczniów oraz gadżety podarowane szkole przez nidzickie firmy
Loteria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i mimo, iż fantów było wiele, nasi uczniowie postarali się bardzo szybko o to, by dziewczyny obsługujące stolik z fantami nie miały co robić…

Nie brakowało też amatorów przepysznych ciast upieczonych przez mamy naszych uczniów: Panią Magdalenę Kwiecińską, Panią Gabrielę Kępę i Panią Sabinę Krajewską. Z loterii i sprzedaży ciast udało nam się uzyskać 361 złotych.

Ponadto od dwóch tygodni nasi uczniowie zbierali karmę w szkole, a 6 czerwca do akcji mieli okazję przyłączyć się mieszkańcy Nidzicy, wrzucając karmę w przygotowane kartony ustawione w sklepach z artykułami dla zwierząt.

W ten sposób zebraliśmy 31 kg karmy suchej, 10 dużych i 23 małych puszek karmy mokrej. Pieniążki oraz karmę przekazaliśmy fundacji "Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami "4 - Łapy" w Nidzicy".

Wszystkim dobroczyńcom bardzo dziękujemy i zachęcamy mieszkańców Nidzicy do pomocy naszej fundacji. Odwiedźcie Kochani nasze schronisko i adoptujcie. Zyskacie najwierniejszych przyjaciół i dużo dużo radości.


R. Abramczyk-Altmajer oraz uczniowie klasy 1 c gimnazjum z Zespołu Szkół Nr 2 w Nidzicy

POLECAMYPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5