Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących

2014-06-10 11:09:53(ost. akt: 2014-06-10 09:28:17)

Autor zdjęcia: szkoła

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących 6 czerwca obfitował w niecodzienne wydarzenia. Tego dnia zorganizowano w szkole dzień otwarty, którego przygotowaniem zajęły się panie: Izabela Rapińczuk i Joanna Witczak.
Licznie przybyłym gimnazjalistom zaprezentowano różne kierunki kształcenia w ZSZiO.

Goście między innymi zwiedzali szkołę, oglądali przygotowaną dla nich prezentację multimedialną, dyskutowali z uczniami techników: budowlanego, samochodowego i ekonomicznego, którzy przedstawiali walory kontynuowania edukacji w technikum.

Największym zainteresowaniem cieszyło się jednak stoisko przygotowane przez młodzież liceum- klasy matematyczno-fizycznej, która prezentowała zjawiskowe eksperymenty fizyczne.

Gimnazjaliści opuszczali szkołę z przekonaniem, że ZSZiO cechuje się nie tylko wysokim poziomem nauczania, ale także przyjazną atmosferą.


Marta Schabińska-NiewieskPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5