Sieć 079 w ,,Aktywnej edukacji”

2014-06-06 13:15:00(ost. akt: 2014-06-06 13:07:05)
W Zespole Szkół nr 1 w Nidzicy odbyło się drugie spotkanie uczestników ogólnopolskiego programu ,,Aktywna edukacja”, organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Ośrodek Rozwoju Edukacji, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Celem spotkania było poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności metodycznych związanych z wykorzystaniem TIK (technologii informacyjno – komunikacyjnej) na lekcjach i poza nimi, w tzw. sieciach. 


W warsztatach wzięli udział nauczyciele z powiatu nowomiejskiego, działdowskiego i nidzickiego, którzy mieli już okazję współpracować i wymieniać się doświadczeniami podczas pierwszego spotkania sieci (nr 079) w Zespole Szkół w Marzęcicach.

Zajęcia prowadziła moderatorka grupy, Ewa Jurkiewicz - nauczycielka z Gołdapi i wieloletni współpracownik CEO.
- Są one doskonałym sposobem integracji grupy oraz wymiany doświadczeń– stwierdziła jedna z uczestniczek, inna dodała:
- Nie byłam przekonana do tego kursu, nie jestem polonistką, a tu stanowią one większość… ale teraz jestem przekonana do TIK, dzięki prowadzącej tą sieć i dzięki tej grupie właśnie. Jestem naprawdę zadowolona.


Tegoroczny kurs zakończony, ale chyba związana sieć przetrwa dłużej, oby! Mamy odpowiednie narzędzia do komunikacji.

POLECAMY
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5