Trampkarze Startu Nidzica przegrali z Drwęcą

2014-05-04 17:19:17(ost. akt: 2014-05-04 21:24:22)

W niedzielę (4 maja) trampkarze Startu Nidzica w swoim ligowym występie w gr.4 Trampkarzy przegrali na własnym stadionie z Drwęcą Nowe Miasto 1:3 (1:1)
Podopieczni Michała Leszczyńskiego trampkarze Startu Nidzica przegrali dzisiaj z Drwęcą Nowe Miasto 1:3

Goście z Nowego Miasta to lider rozgrywek gr.4 Trampkarzy Młodszych. Pierwszą połowę nasz zespół grał z wiatrem przez co prowadziliśmy równorzędną walkę z zespołem Drwęcy.

Pierwszego gola zdobywają goście już w 6 min. Nieupilnowany napastnik Drwęcy mając lukę w narożniku pola karnego podciąga z piłką kilka metrów i wychodzi na czystą pozycję z naszym bramkarzem Kamilem Lutowskim którego pokonuje i zdobywa pierwszego gola dla swego zespołu.

Trzy minuty później i jest już remis na boisku. Po akcji lewą stroną boiska broni bramkarz gości, lecz przy dobitce już zza pola karnego Sebastiana Kwestarza był bezradny. Do przerwy był remis chociaż więcej z gry mieli mimo wszystko goście.

Po zmianie stron wiatr był sprzymierzeńcem Drwęcy która już niepodzielnie panowała na boisku. W 47 min. po błędzie środkowych obrońców goście podwyższają rezultat, a w doliczonym już czasie strzelają kolejną bramkę i wynikiem 1:3 Start Nidzica przegrał te spotkanie.

Nieudana była ta Majówka w wykonaniu naszych piłkarzy. Przegrali seniorzy Startu Nidzica na wyjeździe z Pisą Barczewo 1:2, przegrali Juniorzy Młodsi u siebie z Polonią Iłowo 2:3, a dzisiaj swoją porażkę dołączyli też Trampkarze. Honor powiatu uratował GKS Kozłowo który w meczu A-klasy gr.4 na wyjeździe zremisował z GSZS Rybno 2:2.