Kabaret Starszych Panów po nidzicku

2014-05-02 19:44:15 (ost. akt: 2014-05-02 19:48:40)

Autor zdjęcia: Kamila Oczkowicz

W nidzickim kinie Wenus członkowie grupy wokalnej Shine zaprezentowany "odkurzone" utwory Kabaretu Starszych Panów.
— Pomysł zaprezentowania repertuaru Kabaretu Starszych Panów chodził za mną od lat – wyjaśnia twórca scenariusza i reżyser projektu — Bogusia Szpandowska. Chodził, chodził i … wychodził. - W dużej mierze przyczyniło się do tego zatrudnienie w Nidzickim Ośrodku Kultury Marcina Bąkowskiego, który będzie nam akompaniował — mówi.


Na scenie wystąpili: Zuzia, Kasia, Dominika, Rafał, Bogusia i Dominika. Oprawę muzyczną zapewnili: Marcin Bąkowski – instrumenty klawiszowe, Radek Renda- bas, Jarek Kosobucki – perkusja.


POLECAMY


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. qba #1393464 | 62.148.*.* 10 maj 2014 23:59

  Ja nie byłem :( ale wiem że fajny koncert. Pozdrowienia Bogusiu

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Jaromir #1391269 | 88.156.*.* 8 maj 2014 13:03

  SZANOWNI EMERYCI, już nie jesteście osamotnieni w walce z urzędasami i ZUS-em! 3 Maja 2014 r. w Augustowie wkurzeni emeryci powołali do życia: OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE EMRYTÓW „Emeryt, to brzmi dumnie” z siedzibą w Warszawie Wybraliśmy Zarząd i inne władze Stowarzyszenia, które PRACUJĄ SPOŁECZNIE – wszelkie informacje (na razie) na stronie: http://emeryturazawieszenie.blogspot.com / Dlaczego nowe Stowarzyszenie, a nie istniejąca Krajowa Partia Emerytów i Rencistów? Dlatego, że ta Partia nawet nie zabrała głosu w najważniejszych dla emerytów sprawach, takich jak złodziejska „waloryzacja kwotowa” w 2012 r., odebranie w 2012 r. prawa do emerytur tym emerytom, którzy nadal pracowali – Trybunał Konstytucyjny stwierdził niezgodność z Konstytucją takiego złodziejstwa i teraz ZUS zwraca niewypłacone emerytury wraz z odsetkami. Obecnie najpilniejszą sprawą do załatwienia jest prawo do emerytur dla kobiet urodzonych w 1953 r. Jako emeryci możemy liczyć tylko NA SIEBIE, więc POMÓŻMY SOBIE NAWZAJEM. Nikt nam nie pomoże, jeżeli sami sobie nie pomożemy! Informuję, że wpisowe wynosi 10 zł jednorazowo, a składka członkowska 10 zł miesięcznie Deklaracja przystąpienia do stowarzyszenia jest do pobrania na podanej wyżej stronie. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych w poczet członków NASZEGO WSPÓLNEGO Stowarzyszenia, szczególnie tych z terenu województw: WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, PODLASKIEGO i MAZOWIECKIEGO Bardzo proszę o pobranie deklaracji, wypełnienie i przesłanie na adres: emerytura.zawieszenie@wp.pl lub ewentualne zeskanowanie i wysłanie na ten sam adres. Pozdrawiam :-) Z-ca Przewodniczącego Zarządu na Region Mazursko-Centralny

  odpowiedz na ten komentarz

 3. chwila. #1388572 | 88.199.*.* 4 maj 2014 21:18

  bylo super . wzruszylam sie na niektorych piosenkach i naprawde widac ze wlozyliscie w to duzo pracy .cekam na wiecej takich koncertow bo mamy bardzo zdolne dzieciaki w miescie !

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 4. CZAS NA ZMIANY.NIE TYLKO W TEATRZE. #1388081 | 88.156.*.* 4 maj 2014 10:08

  fajna sprawa ten kabaret ,teraz może coś o nauczycielach .,16 lat tym miastem rządzą nauczyciele ,czas na zmiany ,nawet nauczyciel na uroczystosci przebiera się za strażaka w galowy mundur podobnież jest jakimś komendantem ochotniczych strażaków. Jak starostą był nauczyciel to we wszystkich punktacjach powiatów w województwie powiat był na ostatnim lub przedostatnim miejscu. Czas na zmiany jak mawiał obejmując władze burmistrz i zmiany są jakie ocencie sami ale czas na zmiany władzy na pewno nastał.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 5. Konsul #1388046 | 88.156.*.* 4 maj 2014 08:55

  Ludność w mieście się starzeje to i kabaret musi być wiekowy. Tu widać tylko starych ludzi na ulicach lub uczniów. I to jest właśnie zasługa nauczycieli siedzących przez ostatnie 20 lat na najwyższych stołkach.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (9)
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5