Po zdrowie z Multisportem

2014-04-25 10:03:34(ost. akt: 2014-04-25 10:06:58)

Autor zdjęcia: szkoła

Uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy biorą udział w projekcie "MULTISPORT", który jest organizowany przez Ministerstwo Sportu.
W naszej placówce zajęcia prowadzone są przez Teresę Witkowską w 3 blokach tematycznych: La+ gimnastyka, Gry zespołowe, Tenis stołowy i ziemny. Uczniowie spotykają się 3 razy w tygodniu na zajęciach trwających 90 minut.

Grupa liczy 20 uczniów niezrzeszonych w klubach sportowych, o różnej sprawności fizycznej. Zajęcia zaczęły się w marcu i potrwają do grudnia 2014r z przerwą wakacyjną.

Celem projektu jest prowadzenie zajęć pod kątem identyfikacji talentów do sportu i kontynuowanie szkolenia w klubach sportowych oraz przygotowanie reprezentacji grupy ćwiczebnej i udział z nią w zawodach podsumowujących projekt.

Uczestnicy tego projektu w minioną sobotę wzięli udział w Rajdzie rowerowym. Po dotarciu do celu prowadząca Teresa Witkowska przeprowadziła wiele atrakcyjnych gier i zabaw terenowych.

Podczas biegania po lesie spotkaliśmy padalca( beznogą jaszczurkę). Przyniosło nam wszystkim wiele radości i troszkę strachu. W czasie rajdu opiekę nad młodzieżą sprawowali : Teresa Witkowska – opiekun zajęć sportowych oraz opiekunowie p. Katarzyna Piotrkowska i p. Janusz Witkowski. Wszyscy uznali tę wyprawę za udaną i ciekawą.

Teresa Witkowska

POLECAMY


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5