Juniorzy i trampkarze Startu Nidzica nadrabiają ligowe zaległości

2013-05-15 19:33:59(ost. akt: 2013-05-15 21:22:42)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

We wtorek (14 maja) zaległe ligowe spotkania rozgrywali juniorzy starsi i trampkarze młodsi Startu Nidzica/.
Podopieczni Piotra Saternusa rozgrywali w Giżycku zaległe spotkanie z 17. kolejki z miejscowymi Mamrami. Początek spotkania to w miarę wyrównane spotkanie. Obydwa zespoły zdobyły nawet po jednym golu, lecz arbiter spotkania nie uznał ich, dopatrując się pozycji spalonych.

Z biegiem czasu uwidaczniała się przewaga piłkarzy z Giżycka. Pierwszego gola nasi piłkarze dostali do szatni. W ostatniej minucie pierwszej połowy po wrzutce piłki w pole karne ładnym szczupakiem zawodnik gospodarzy zdobywa pierwszego gola.

Po przerwie gospodarze podkręcają tempo, grają szybciej, akcje ich są dynamiczniejsze i na efekty nie trzeba było długo czekać. Padają następne gole. Problematyczne zagranie ręką w polu karnym kapitana Startu Nidzica Piotra Rzepczyńskiego i arbiter wskazuje na jedenastkę, po której to Mamry strzelają drugiego gola.

Następne dwa gole dla gospodarzy padają po błędach nidzickich obrońców oraz bramkarza Bartka Piotrkowskiego. Mamry Giżycko zasłużenie wygrywają 4:0.

Juniorzy starsi

Mamry Giżycko - Start Nidzica 4:0 (1:0)
Start Nidzica: Piotrkowski - Dąbrowski - Boczkowski - Łukaszewicz (Ściślewski) - Krystkiewicz (Kowalski) - Morzyc (Gołębczyk) - Rzepczyński - Pawęcki - Bojarski (Karkoura) - Kowalik (Czaplicki) - Michalski.

Trampkarze młodsi gr. V

Start Nidzica - Naki II Olsztyn 0:0
Trampkarze młodsi Startu Nidzica w zaległym spotkaniu 14. kolejki zremisowali bezbramkowo na własnym boisku z zespołem Naki II Olsztyn. Podopieczni Dariusza Kosobuckiego w tym spotkaniu posiadali zdecydowaną przewagę, lecz nie potrafili wykorzystać żadnej z wielu dogodnych sytuacji.