Rywalizacja o puchar prezesa

2015-02-24 19:14:49(ost. akt: 2015-02-24 19:17:27)
Uczestnicy i organizatorzy turnieju na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: Nadesłane

W świetlicy wiejskiej w Chroślu, odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa GZ LZS "Graj w tenisa-będziesz sprawny". Organizatorem turnieju był LZS Chrośle-Nowy Dwór Bratiański, nad którym pieczę sprawuje pan Grzegorz Zboiński.
W turnieju brało udział 27 uczestników podzielonych na 4 kategorie: Oldboy, Senior, Junior oraz Kobiety. Po zaciętych, trwających prawie 3 godziny rozgrywkach I miejsce w najstarszej kategorii zajął reprezentant Gwiździn- Dariusz Dąbrowski, II miejsce Wiesław Pisarski z Łąkorza, a III pan Włodzimierz Kocieniewski z Tylic.

Triumfatorem turnieju seniorskiego został młody, ale niezwykle doświadczony Szymon Sargalski z Gwiździn, na III miejscu znalazł się jego kolega Przemek Dąbrowski, a na podium rozdzielił ich "Stary wyjadacz" Jacek Lubnau z Czachówek. Patryk Czarnota z Gwiździn pewnie zwyciężył w kategorii Junior przed Szyonem Lewickim z Chrośla i Wojtkiem Gawińskim z Gwiździn, Wśród pań zwyciężyła Marika Jabłońska z Chrośla, wyprzedzając Zuzannę Tęgowską z Pustek oraz Wiktorię Samsel z Gwiździn.

Zawody przebiegały w miłej atmosferze, zwycięzcy otrzymali puchary, natomiast panie i uczestnicy kategorii najmłodszej otrzymali upominki.