Bal piratów, księżniczek i batmanów

2015-01-31 10:00:00(ost. akt: 2015-01-30 14:53:24)
Pięknie przebrane maluchy bawiły się na balu

Pięknie przebrane maluchy bawiły się na balu

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

26 stycznia w auli Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie gościły bajkowe osobistości: księżniczki, piraci, wróżki, górale, kowboje i mnóstwo innych niezwykłych gości.
Nie zabrakło oczywiście super bohaterów: supermanów, spidermanów i batmanów. Wszystko to za sprawą balu karnawałowego!!! Tradycją stało się już, że w okresie ferii w naszej szkole jest organizowana zabawa karnawałowa dla najmłodszych dzieci. W tym roku nie mogło być zatem inaczej.

Spotkanie rozpoczęło przedstawienie przygotowane przez uczniów kl. IV pt. „Brzydkie kaczątko”. Nie byłoby nic w tym zadziwiającego, ponieważ nasi uczniowie przygotowują dużo przedstawień, ale to było naprawdę wyjątkowe! Mali aktorzy wystawili go bowiem w wersji anglojęzycznej. Trzeba przyznać, że dali z siebie wszystko. Zadbali o każdy szczegół: scenografię, stroje, muzykę oraz o choreografię. Było pięknie!

Po przedstawieniu wszystkich do wspólnej zabawy zaprosił zespół RYTMIK. W programie balu znalazły się różnego rodzaju gry i zabawy taneczne dostosowane do wieku dzieci. Sceneria wzbogacona była o różnego rodzaju efekty świetlne oraz wytwornice dymu i baniek, które dzieciom szczególnie się podobały. Dodatkowo podczas balu każde dziecko miało możliwość zrobienia sobie zdjęcia upamiętniającego swoje wspaniałe przebranie w tym dniu. Chętnych nie brakowało!
Wszystkim zabawa bardzo się podobała.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5