Słodka zabawa z babciami i dziadkami

2015-01-26 16:43:35(ost. akt: 2015-01-26 17:01:02)
Zabawa z ukochanymi dziadkami

Zabawa z ukochanymi dziadkami

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. Święto to obchodzimy w styczniu, miesiącu zimowym, pełnym chłodnych, szarych dni, a mimo to urok jaki niesie ze sobą ta okazja wprowadza wszystkich w magiczny nastrój.
Tego dnia Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich wnucząt wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność. W Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie obchodziliśmy to święto aż przez trzy dni.

Podczas poszczególnych uroczystości wszystkie dzieci prezentowały piękne części artystyczne w postaci wierszyków, piosenek i tańców. Mimo, że trema była ogromna i maleńkie serduszka biły bardzo mocno wszystkie dzieci spisały się świetnie. Wnuczęta bardzo się cieszyły z odwiedzin tak niezwykłych gości w szkole, w prezencie podarowały dziadkom mnóstwo prezentów: własnoręcznie zrobione laurki, kwiatki, krawaty, korale.  Nie zabrakło również wspólnej zabawy przy muzyce, licznych konkursów i słodkiego poczęstunku.

Radość malowała się na twarzach dzieci i dziadków. Jesteśmy przekonani, że te spotkania spędzone w bardzo miłych i rodzinnych atmosferach na długo pozostaną w naszych pamięciach.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5