Uczniowie dwóch zespołów szkół zatańczyli widowiskowego poloneza

2014-01-27 10:53:59(ost. akt: 2014-01-27 11:34:06)
Na studniówce bawiły się cztery klasy z dwóch zespołów szkół

Na studniówce bawiły się cztery klasy z dwóch zespołów szkół

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

W minioną sobotę w Mszanowie bawili się uczniowie czterech klas z Zespołu Szkół Zawodowych i Zespołu Szkół Rolniczych w Kurzętniku.
Na sto dni przed maturą w mszanowskiej sali bawili się kolejni uczniowie szkół średnich z naszego powiatu. Pierwszy raz wspólny bal mieli maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych i z Zespołu Szkół Rolniczych. Obie szkoły mieszczą się od września 2013 roku w nowej placówce w Kurzętniku.

Z ZSZ bawiły się dwie klasy IV — Technikum Agrobiznesu z wychowawczynią Jolantą Paplińską oraz Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego z wychowawczynią Joanną Mielnik, a także III klasa Technikum Uzupełniającego (technik handlowiec) z opiekunem Marzeną Szczepańską.

Z ZSR studniówkę miała jedna klasa — IV Technikum Agrobiznesu, której wychowawcą jest Przemysław Majas.

Tradycyjnie na balu nie zabrakło nauczycieli, dyrekcji szkół, przedstawicieli Rady Rodziców i Starostwa Powiatowego, jak również osób towarzyszących maturzystom. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Medium.

Kasia Ochocka
k.ochocka@gazetaolsztynska.pl


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5