Światełko do nieba zakończyło finał mrągowskiego WOŚP

2015-01-11 18:21:19(ost. akt: 2015-01-11 18:35:38)
Za nami 23. finał WOŚP

Za nami 23. finał WOŚP

Autor zdjęcia: Ewa Dolińska-Baczewska

O godzinie 16 w kasie mrągowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było już ponad 15 tysięcy złotych, a liczenie trwa nadal. Finał WOŚP zakończyło tradycyjne światełko do nieba.
Występy wokalne, taneczne i sportowe towarzyszyły tegorocznemu 23. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także aukcja gadżetów i karnetów przekazanych na rzecz WOŚP. Tradycyjnie już orkiestrowy tort w kształcie serca wylicytował Lech Gołębicki, dyrektor CKiT i przekazał go wolontariuszom wspierającym akcję. Swoje stoisko z książkami i gadżetami przygotowała jak co roku Biblioteka Miejska.
Czekamy na ostateczne podsumowanie zbiórki 23. finału WOŚP.Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na mragowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Ewa Dolińska-Baczewska

Podziel się informacją:

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5