Ostatni dzień kampanii wyborczej. Jak ją oceniacie?

2014-11-13 21:08:13(ost. akt: 2014-11-14 08:44:54)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Brudna, niemoralna czy wstydliwa? Pomysłowa i niekonwencjonalna? A może senna i mało energiczna? Jak Waszym zdaniem wygląda tegoroczna kampania wyborcza w Mrągowie, która zakończy się w piątek o północy? Czy doceniacie kreatywność kandydatów, czy może ich starania o głosy Was śmieszą?
Kampania wyborcza na ostatniej prostej. Walka o głosy wyborców wkracza w ostatnią fazę. Na mieście wiszą plakaty i banery, a skrzynki pocztowe pełne są wyborczych ulotek.
Przedwyborcza walka trwa także w Internecie. W sieci można spotkać reklamy i artykuły wyborcze, a także strony internetowe komitetów, przygotowane specjalnie pod wybory.

Oczywiście wszystkie zabiegi kandydatów mają zwrócić uwagę jak największej liczby odbiorców. Ale czy Waszym zdaniem są skuteczne? Czy podoba Wam się sposób promocji lokalnych kandydatów?

Niestety, w opinii wielu mieszkańców, tegoroczna kampania wyborcza nie jest czysta. Niszczenie banerów i plakatów, niekulturalne krytykowanie kontrkandydatów, negatywne artykuły prasowe – to tylko niektóre zagrywki, które można zaobserwować.
Zobacz: Zwykły wandalizm, czy brudna kampania?
W sieci wielu internautów daje upust swoim emocjom i niekiedy szerzy nienawiść, obraża lub odwrotnie - słodzi niektórym tak, że z trudem się to czyta... Co o tym sądzicie?

Kampania potrwa do piątku do północy, kiedy to rozpocznie się cisza wyborcza. Będzie ona obowiązywać do zamknięcia lokali wyborczych, czyli do niedzieli, do godziny 21.00.

pk

Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Top-les #1546981 | 31.1.*.* 14 lis 2014 18:44

  A mnie najbardziej denerwuje Król Julian Osiecki z MOPsu - pozorant i figurant - nic nie zrobił dla Mrągowa jako przewodniczący sejmiku, nic nie zrobił jako Dyrektor MOPS - bankiety, imprezy - kończ waść.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

 2. Jowisz #1546939 | 31.1.*.* 14 lis 2014 18:24

  Kampania była beznadziejna - Prusaczyk, Glinka i Tarnowski liczą na farta i nie angażowali się finansowo w kampanię, bo wiedzą jaki nikłe szanse mają. Merkler liczy na reklamowy taran, który widać w całym mieście - ale też nie daję mu szans. Podsumowując będzie druga runda pomiędzy Siemieniec i Cybul, ewentualnie Siemieniec - Merkler, ale nie życzę dla Mrągowa tekiego burmistrza jakim będzie Melkler - bedze: ja tylko ja i zawsze ja.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

 3. NNM #1546401 | 14 lis 2014 13:07

  Byłem na wiecu wyborczym w jednostce wojskowej przy okazji odsłonięcia tablicy 11 listopada. Przywlekli się praktycznie wszyscy kandydaci. Sami geniusze - właściwie tak nam obrodziło, że nie wiadomo kogo wybrać!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 4. do Hetero #1546118 | 5.172.*.* 14 lis 2014 10:12

  Nie obiecuje gruszek na wierzbie? A słynny juz basen, darmowe mieszkanka, aquapark, itp. to co? Dominik jest mistrzem w peklowaniu wyborczej kiełbasy :-) Mówią o nim "rzeźnik w czarnym garniturze"

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz

 5. do Homo #1546114 | 89.231.*.* 14 lis 2014 10:09

  Każdy ma własne zdanie i każdemu może się podobać co innego. Wyrok nie pozbawił go kandydowania, więc ma do tego prawo.Ja na niego zagłosuję, bo tylko on może tu te towarzystwo adoracyjne rozwalić.Przecież orszak Pani obecnej burmistrz ( zgodnie z ulotką zapychającą skrzynkę) to jedna wielka sitwa..Jeżeli chce miasto oddać Panu Lubowidzkiemu to niech się otwarcie przyzna a nie kompromituje się w programie wyborczym, a po drugie to już czas i pora oddać stolek młodszym. Miasto wymiera zostają tylko ludzie starsi, bo co Ona może im zaproponować ?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (8)
2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5