Integracja pod słońcem "Być dla Innych" po raz 14.

2014-04-06 18:01:00 (ost. akt: 2014-04-06 18:18:03)
Podczas tegorocznego finału "Być dla Innych" odbyły się pokazy szermierskie w wykonaniu paraolimpijczyków

Podczas tegorocznego finału "Być dla Innych" odbyły się pokazy szermierskie w wykonaniu paraolimpijczyków

Autor zdjęcia: Ewa Dolińska-Baczewska

Kilkuset artystów zaprezentowało się podczas 14. Imprezy Integracyjno-Charytatywnej "Być dla Innych". Swoje talenty prezentowali amatorzy ale także Maciek Sheva Mołdoch- finalista Got to Dance czy Tomek Chorzelewski z ekipą Ryn Breakers. Wszystkim dziękujemy.
Dziś, podczas 14. koncertu "Być dla Innych" wszyscy byli gwiazdami i mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Najważniejsza była dobra zabawa i integracja z dziećmi niepełnosprawnymi. To właśnie dla nich zbierano dziś pieniądze, aby mogły wyjechać na wymarzone wakacje.
Była licytacja oraz kiermasz z gadżetami i pysznymi domowymi wypiekami. Dziś można było też nauczyć się robienia wielkanocnej palny i kupić świąteczne stroiki. Odważni mogli spróbować swoich sił w szermierce. Tajniki tej sztuki zdradzali polscy paraolimpijczycy z Fundacji Akademii Integracji.
Organizatorem imprezy był Młodzieżowy Dom Kultury a odbyła się ona pod honorowym patronatem burmistrza miasta Mrągowo. Wszystkim, którzy jakkolwiek przyczynili się do 14. koncertu "Być dla Innych" dziękujemy.
ed-b

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5