Mrągowscy fryzjerzy dla WOŚP!

2014-01-10 09:32:38(ost. akt: 2014-01-10 09:39:40)

Autor zdjęcia: Organizator

Mrągowski salon fryzjerski Kreowanie Fryzur Agnieszki Akścin na ulicy Szkolnej w Mrągowie po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Całość wynagrodzenia za usługi fryzjerskie wykonane w niedzielę, 12 stycznia, trafi na konto Orkiestry.
W salonie Agnieszki Akścin orkiestrowa puszka stoi już od połowy grudnia, a klienci wrzucać mogą do niej dobrowolne datki. W salonie znajdują się też plakaty WOŚP i inne orkiestrowe elementy wystroju. Wyjątkowa będzie jednak finałowa niedziela, 12 stycznia, kiedy fryzjerzy całkowity dochód uzyskany w tym dniu przekażą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 
Do odwiedzin salonu fryzjerskiego w drugą niedzielę stycznia namawia Jerzy Owsiak.

— Fryzjerzy będą mieszać w waszych głowach, będą strzyc, farbować, ondulować, kształtować wasze fryzury i wzmacniać wasze włosy, a dzięki temu my wzmocnimy konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy — zapewnia Jerzy Owsiak główny dyrygent Orkiestry. — Jeżeli tylko znajdziecie na to czas, wstąpcie do jednego z grających z nami salonów fryzjerskich Kemon!

XXII Finał WOŚP będzie dziewiątym, w którym udział wezmą polscy fryzjerzy związani z marką Kemon – łącznie przekazali oni już na rzecz WOŚP 1123832 zł. W tym roku fryzjerskie granie ma przesłanie pokojowe, a jego zawołaniem jest sparafrazowane antywojenne hasło z lat 60’ – Make hair not war! Uczestnicy akcji wyślą pokojowy manifest do salonów fryzjerskich na całym świecie, a w hipisowskich stylizacjach pokażą się podczas finałowego studia na antenie TVP2. Hipisem w tym roku jest także tradycyjna maskotka akcji - pluszak o imieniu Nomek, którego wylicytować można w każdym z grających salonów.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5