Sportowo-bajkowy dzień dziecka w Mrągowie

2013-06-01 22:36:13(ost. akt: 2013-06-01 22:53:00)
Pokaz bajkowych postaci w wykonaniu przedszkolaków z mrągowskich przedszkoli publiczność nagrodziła gromkimi brawami

Pokaz bajkowych postaci w wykonaniu przedszkolaków z mrągowskich przedszkoli publiczność nagrodziła gromkimi brawami

Autor zdjęcia: Ewa Dolińska-Baczewska

W dniu dziecka Plac Unii Europejskiej w Mrągowie zamienił się w wielki plac zabaw rekreacyjnych oraz artystycznych. Odbyła się XVII Spartakiada Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych i Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
Po raz siedemnasty zapłonął znicz Spartakiady Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych. Imprezę charytatywną otworzyli wspólnie Otolia Siemieniec burmistrz Mrągowa oraz Julian Osiecki przewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Na uczestników spartakiady czekały tory przeszkód, konkurencje zręcznościowe oraz kącik plastyczny. Każdy, kto zapisał się do udziału w konkurencjach, nagrodzony został dyplomem i złotym medalem, ponieważ podczas spartakiady wszyscy zawodnicy wygrywają najwyższe podium.

Sobotni dzień dziecka w Mrągowie, to także Piknik Rodzinny przygotowany z myślą o wszystkich najmłodszych mrągowianach przez Centrum Kultury i Turystyki oraz Bibliotekę Publiczną, która już po raz piąty zorganizowała paradę i pokaz postaci bajkowych, w którym zaprezentowały się przedszkolaki. Nie brakowało pomysłowych kreacji a dzieci dzielnie prezentowały się na scenie. Każde przedszkole nagrodzono gromkimi brawami.
*Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii
red.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5