Staświny: Olimpiada na Wesoło

2014-03-31 20:23:40(ost. akt: 2014-03-31 20:24:50)

Autor zdjęcia: Izabela Puka

Wszyscy wiedzą, że Dzień Wiosny to topienie Marzanny. Ważne jest również aby pamiętać, że skoro już nadeszła wiosna to trzeba się bawić.
Nie zapomniały o tym dzieci ze Szkoły Podstawowej w Staświnach, które współzawodniczyły w przygotowanych, specjalnie dla nich, konkurencjach. Jak nazwa (Olimpiada na Wesoło) wskazuje, zawody przebiegały w radosnej atmosferze.

Każdy uczestnik biorący udział w zawodach starał się ze wszystkich sił zdobyć największą ilość punktów dla swojej drużyny. Zaczynając od najprostszych konkurencji tj. skoki w workach czy baloniadę po zadania trudniejsze np. odpadki czy drops, wszyscy biorący udział musieli działać sprawnie – fizycznie i intelektualnie.

Jako, że mówimy o olimpiadzie i to jeszcze na WESOŁO to nie obeszło się bez zmoczenia przez wodę lub pobrudzenia mąką ale w oprawie radości i uśmiechów na twarzach dzieci.

Łukasz Witkowski

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: STASWINY

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5