Choinka klas IV-VI w Staświnach

2014-01-24 13:06:31(ost. akt: 2014-01-24 13:10:32)

Autor zdjęcia: Izabela Puka

Przygotowania do choinki szkolnej rozpoczęły się już w czwartek. Uczniowie klas starszych pod opieką nauczycieli i wychowawców rozpoczęli dekorację sali szkolnej. Na ścianach i lampach pojawiły się balony, gwiazdki, łańcuch i inne ozdoby.
Dekoracja sali wyglądała bardzo ładnie. Zabawę prowadził Ośrodek Kultury w Miłkach, który malował również dzieciom twarze. Na sali pojawiły się: serduszka, listki, kwiatki, gwiazdki. W czasie zabawy odwiedził nas Mikołaj, który wręczył wszystkim paczki. Wszyscy uczestnicy bawili się w rytmach „Makareny” i innych hitów 2013roku. Dziękujemy Ośrodkowi Kultury w Miłkach za wspólną zabawę.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutajWięcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Samorząd Uczniowski

Tylko ciekawe informacje:

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij
tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: STASWINY

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5