Rewia na lodzie

2013-12-19 19:20:30(ost. akt: 2013-12-19 19:21:30)

Autor zdjęcia: Izabela Puka

W poniedziałkowy, zimowy poranek grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunkami: Izabelą Puka, Emilią Pływacz i Agnieszką Zawadzką wybrała się do Białegostoku, aby obejrzeć przedstawienie „Śpiąca Królewna”.
Obyło się ono na lodowisku BOSiR - tak to była rewia na lodzie – wspaniałe widowisko moskiewskiej grupy znanej na całym świecie . Zostało ono wyreżyserowane przez Olgę Kondraszową – mistrzynię jazdy figurowej na lodzie. Mieliśmy okazję podziwiać postacie z różnych bajek, min. Czerwonego Kapturka z wilkiem, Alladyna, Kopciuszka, przepięknie poruszające się na łyżwach. Choreografia zawierała wiele popisów indywidualnych, w których były bardzo trudne elementy.

Zachwyceni byliśmy szczególnie kostiumami oraz elementami pirotechnicznymi. I choć było zimno, wszyscy wyszliśmy zachwyceni. Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta w galerii handlowej, gdzie dzieci miały okazję dokonać jeszcze ostatnich świątecznych zakupów dla swoich bliskich. Choć droga powrotna była długa, wszystkim dopisywały fantastyczne humory i upłynęła ona w miłej i wesołej atmosferze.

Izabela Puka
Emilia Pływacz
SP Staświny


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na milki.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: STASWINY

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5