Staświny: „Szkoła Przyjazna Środowisku”

2013-12-19 10:47:41(ost. akt: 2013-12-28 18:14:45)

Autor zdjęcia: Izabela Puka

Delegacja naszej szkoły: Pani Bożena Cantop, Pani Izabela Puka oraz uczennice klasy VI-Patrycja Nadziak, Gabriela Romejko i Sara Wąsiakowska, uczestniczyła we wręczaniu certyfikatów, które miało miejsce w SP nr 5 w Ełku.
Była to wspaniała uroczystość podsumowująca VIII edycję przyznawania tych wyróżnień. Za działania ekologiczne w latach 2010-2013 nagrodzono 14 placówek z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Wykonaliśmy poster dokumentujący nasze najciekawsze osiągnięcia i poczynania w projekcie „Z Ekologia za Pan Brat”, który stanowił prezentację na uroczystości a teraz dekoruje korytarz naszej szkoły.

Z rąk wicekuratora Marka Szterna odebraliśmy dyplom oraz statuetkę, każdy otrzymał również drobny upominek. Uczestniczyliśmy we wspólnym poczęstunku zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 im. M. Konopnickiej w Ełku. Cieszymy się, że doceniono nasze poczynania na płaszczyźnie ekologii. Stanowi to dla nas silną motywację do dalszych działań.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutajTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: STASWINY

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5