Kobieta z 2 promilami wiozła autem 10-miesięczną córkę

2016-05-30 12:58:16 (ost. akt: 2016-05-30 13:27:07)
ilustracja do tekstu

ilustracja do tekstu

Autor zdjęcia: mat. policji

Pijana 30-latka z Mikołajek po kłótni z konkubentem w piątkowy wieczór (27 maja) wiozła 10-miesięczną córeczkę. O tym fakcie został poinformowany oficer dyżurny komendy policji w Piszu.
Oficer dyżurny z piskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do jednej z miejscowości na terenie gminy Ruciane-Nida ma przyjechać srebrnym samochodem kobieta, która jest pod wpływem alkoholu i jedzie z dzieckiem.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali do wskazanej miejscowości. Tam zauważyli opisane volvo, które wjeżdżało na teren posesji. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Z samochodu wyszła młoda kobieta, która chwiała się na nogach. Była to 30-letnia mieszkanka Mikołajek. Na tylnej kanapie samochodu w foteliku przypiętym pasami siedziała 10-miesięczna córeczka kierującej. Dziewczynka przekazana została pod opiekę krewnym. Kobieta natomiast pojechała z policjantami do komendy, aby dokładnie ustalić jej stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W rozmowie z 30-letnią kierującą funkcjonariusze ustalili, że kobieta spożywała alkohol podczas grilla ze swoim konkubentem. W trakcie imprezy pokłócili się, więc ta zdenerwowana wzięła dziecko i bez zastanowienia wsiadła za kierownicę, aby pojechać do swoich rodziców.

KWP Olsztyn
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5