Dzień Otwarty w Lubominie

2015-02-24 14:41:19 (ost. akt: 2015-02-24 14:49:11)

Autor zdjęcia: Materiały szkoły

W poniedziałek 16 lutego w Gimnazjum w Lubominie zorganizowano dzień otwarty. Miał on na celu prezentację dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom.
Nasi goście mieli okazję uczestniczyć w krótkich lekcjach języka niemieckiego, matematyki i historii oraz obejrzeć naszą szkołę. Dzięki współpracy nauczycieli i uczniów nasza placówka rzetelnie zaprezentowała swoje atuty.

Dzień otwarty zzkoły był okazją do spotkania się z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji na indywidualność drugiego człowieka.

Mamy nadzieję, nasze przedsięwzięcie spełniło oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym, a zatem do zobaczenia we wrześniu.


Pedagog szkolny Urszula Tyl

Artykuł Dziennikarza Obywatelskiego


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5