Zawody sportowe dla maluchów

2014-12-11 13:36:23 (ost. akt: 2014-12-11 13:46:25)

Autor zdjęcia: materiały szkoły

W hali sportowej w Lubominie 4 grudnia 2014 roku Uczniowski Klub Sportowy „TROPS”, działający przy Gimnazjum w Lubominie, zorganizował dla najmłodszych dzieci z klas edukacji wczesnoszkolnej trójbój sprawnościowy.
Najważniejszym celem turnieju była wspólna zabawa oraz promowanie zdrowego stylu życia. Wszystkich zawodników (a było ponad 130) powitał prezes UKS TROPS – Pan Krzysztof Baranowski życząc im dobrej zabawy. W zawodach startowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lubominie i Szkoły Podstawowej w Wilczkowie.

Rywalizacja przebiegała w następujących konkurencjach: „Sadzenie ziemniaków”, „Mini tor przeszkód”, „Bieg na 30 m”. Zawodnicy walczyli w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców.

O zwycięstwie decydował czas. Najlepsi wywalczyli medale i stanęli na podium. W sumie rozdano 72 medale. Dodatkowo każdy uczestnik zmagań sportowych otrzymał medal za udział w zawodach oraz „słodki” upominek.

Środki finansowe na nagrody oraz słodycze zostały pozyskane od Gminy Lubomino.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację niniejszej imprezy, a dzieciom za wspaniałą zabawę i zaciętą walkę.

Informacja szkoły


]kliknij tutaj[/url][/quote]2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5