Constract remisuje z Piastem

2022-10-03 10:22:53(ost. akt: 2022-10-03 10:23:41)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

W wyjazdowym meczu z Mistrzem Polski - Piastem Gliwice - Constract Lubawa zremisował 2:2.
Wynik otworzył po sprytnie rozegranym rzucie wolny Chano i nasz zespół do przerwy prowadził. Rywale jednak odpowiedzieli w drugiej połowie bramkami Cadiniego i Gracy.

Wynik meczu ustalił nasz rozgrywający Tomasz Kriezel, którego strzał po odbiciu od poprzeczki wylądował parę centymetrów za linią bramkową. Konstruktorzy mogą być niepocieszeni, gdyż wielokrotnie ich strzały odbijały się od obramowania bramki Piasta. Z drugiej jednak strony dużą ilością doskonałych interwencji popisał się w naszej bramce Grzegorz Okuniewski.

Ostatecznie więc należy przyznać, że wynik dobrze oddaje to, co zobaczyliśmy na parkiecie.

źródło: KS Constract Lubawa