W "Okruszku" liczy się smak, a kalorie nie istnieją

2021-05-24 17:01:24 (ost. akt: 2021-05-25 09:38:45)   Artykuł sponsorowany
Kawiarnia OKRUSZEK zaprasza. Klimatyczne miejsce, gdzie można pysznie zjeść i miło spędzić czas.
Pandemia koronawirusa mocno zmieniła naszą rzeczywistość. Od prawie półtora roku żyjemy od konferencji do konferencji, a nastrojami sterują statystyki zachorowań. Branża gastronomiczna jest jedną z tych, która ucierpiała najbardziej. Mówiąc krótko — nie można było karmić swoich gości. W praktyce oznaczało to wywieszenie na drzwiach lokalu tabliczki "zamknięte do odwołania".


Jak żyć bez gofrów ? Musów owocowych ? Pralinek i serników ? Musieliśmy to przeżyć, ale na szczęście szybko o tym zapominamy, ponieważ to wszystko i dużo więcej możemy zjeść w "Okruszku".

Zmiana właścicieli wniosła wiele dobrego. Sytuacja związana z pandemią, to też czas na podjęcie ważnych decyzji i tak też było w tym przypadku.

Mnóstwo nowości w ciastach to jest to, co goście pokochali bardzo szybko.
I nie ma co się dziwić, ponieważ brownie w wykonaniu szefowej to prawdziwe mistrzostwo, a torciki zawsze zaskakują połączeniem smaków. Beza, ciasto marchewkowe, torcik korzenny, serniki, czy ręcznie robione praliny. Lista pyszności jest nieskończenie długa dlatego najlepiej polubić profil "Okruszka" na Facebooku. Tam codziennie inne ciasto w menu, każde smaczne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie brakuje także klasyków, lodów, domowych ciasteczek, pysznej kawy, naleśników czy gofrów.


"Okruszek" serwuje swoje wspaniałości codziennie od godziny 11:00 do 20:00. Póki co na wynos, ale już niebawem będzie można usiąść przy stoliku w środku lokalu.
A teraz koniecznie dajcie łapkę "Okruszkowi" na Facebooku i przyjdźcie na ulicę Gdańską 20 w Lubawie, aby zakochać się w najsmaczniejszym miejscu na gastronomicznej mapie Lubawy.

Okruszek Zapraszamy!


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5