MOK zaprasza na III Lubawski Jarmark Wielkanocny

2015-03-18 13:28:29 (ost. akt: 2015-03-18 15:10:15)

Autor zdjęcia: mika

Po raz kolejny na Rynku Miejskim w Lubawie odbędzie się świąteczny jarmark. Wiosenna, trzecia edycja tego wydarzenia odbędzie się w klimacie nadchodzącej Wielkanocy. Wystawcy, którzy chcą zaprezentować swoje wyroby mogą zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Kultury.
Trzeci Lubawski Jarmark Wielkanocny zaplanowano w sobotę, 28. marca w godzinach 9.00-15.00 na Rynku w Lubawie. Jarmark Wielkanocny jest imprezą z udziałem osób prywatnych oraz firm produkujących wyroby regionalne (artykuły kulinarne, słodycze, rękodzieło, sztukę ludową, ozdoby wielkanocne, zabawki, biżuterię itd.), stowarzyszeń, restauratorów, rękodzielników i artystów lub innych podmiotów.

Warunkiem zostania wystawcą podczas jarmarku jest dostarczenie prawidłowo wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia do organizatora oraz zapoznanie się z regulaminem. Wraz z kartą zgłoszenia można przesłać zdjęcia oferowanego towaru w celu właściwego rozpropagowania imprezy. Zgłoszenia można przesyłać e-mailem, pocztą lub dostarczyć osobiście do 27 marca. Organizatorem jarmarku jest Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie (ul. Rzepnikowskiego 44, 14-260 Lubawa, tel. 89 645 26 68, e-mail: moklubawa@o2.p).

Wystawca zobowiązany jest do organizacji stoiska wystawienniczego we własnym zakresie. Wcześniej, w dniach 25-27 marca otrzyma przepustkę na wjazd i wyjazd samochodem na teren jarmarku. Wystawca ma prawo do prowadzenia reklamy w obrębie swojego stoiska oraz do indywidualnej formy promocji swoich produktów. Szczegóły udziału wystawców w siedzibie MOK i na stronie moklubawa.pl. Już dziś w imieniu organizatorów zapraszamy zarówno wystawców, jak i klientów.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5