"Strażak" Olejniczak przywiózł komplet punktów z Morąga

2014-04-06 09:32:42(ost. akt: 2014-04-06 09:42:48)

Autor zdjęcia: Błażej Urbański

Szynaka Motor w końcu wygrał na wiosnę! Z nowym trenerem, Markiem Olejniczakiem, lubawianie wygrali w Morągu z Huraganem 3:0.
Pierwsza połowa była dosyć niemrawa i wręcz nudna. Lubawianie nie stworzyli praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką gospodarzy. Huragan z kolei miał wyśmienite dwie okazje już na początku meczu, ale znakomicie spisał się Dawid Kręt.

To, co nie udało się w pierwszych 45. minutach, zostało zrealizowane po przerwie. Tuż po niej pierwszą bramkę z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką zdobył Bazyli Jabłonowski. Ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0 w 70. minucie, a kropkę nad "i" postawił Cezary Nowiński, który z bliskiej odległości dobił strzał z rzutu wolnego Marka Śnieżawskiego.

Był to kolejny "debiut" Marka Olejniczaka w roli trenera Szynaka Motoru. Jego obecność na ławce to wynik zwolnienia Marka Czachorowskiego