Lubawa: zatańcz zumbę fitness na rzecz WOŚP

2014-01-09 14:00:00(ost. akt: 2014-01-09 11:04:03)
Ujęcie z ubiegłorocznego maratonu zumby fitness

Ujęcie z ubiegłorocznego maratonu zumby fitness

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Już po raz 22. Polskę ogarnia pozytywne szaleństwo związane z działaniem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moc emocji na pewno czeka tych, którzy orkiestrę będą wspierać... poprzez taniec. W Lubawie będzie ku temu okazja, bo organizowany jest maraton zumby fitness!
Każdy kto lubi tańczyć, bez względu na wiek i płeć, może wziąć udział w Charytatywnym Maratonie Zumby Fitness w Lubawie, który organizowany jest w najbliższą sobotę, 11. stycznia o godz. 16.00.


Maraton odbędzie się po raz drugi, tym razem w hali OSiR przy gimnazjum w Lubawie. Będzie można potańczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów, a dodatkową atrakcją dla uczestników będzie występ dzieci z Zumba Kids i Zumba Kids Junior. Poza tym organizatorzy zaproszą do losowania niespodzianek ofiarowanych przez sponsorów.

Atrakcji zatem będzie mnóstwo, wystarczy tylko trochę chęci, by w formie zabawy wesprzeć WOŚP. Wstęp kosztuje 20 zł, a za pakiet rodzinny (opiekun+ dziecko) zapłacimy 25 zł. Kto nie chce tańczyć, może za symboliczną "złotówkę" po prostu przyjść i pooglądać maraton. 


Więcej o maratonie w najświeższym wydaniu "Głosu Lubawskiego" (z dn. 10.01.2014r.).


Ujęcie z ubiegłorocznego maratonu zumby fitnessJutro najświeższe wydanie "Głosu Lubawskiego" - nie przegap!
Ujęcie z ubiegłorocznego maratonu zumby fitness

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5