Viola Kołakowska opowie o tym, jak pokonała nowotwór

2013-11-15 17:00:00 (ost. akt: 2013-11-15 12:21:30)
Viola Kołakowska, aktorka i modelka

Viola Kołakowska, aktorka i modelka

Autor zdjęcia: Materiały "Kwiatu Kobiecości"

Po raz kolejny Lubawa będzie gościć przedstawicielki Ogólnopolskiej Organizacji "Kwiat Kobiecości", działającej na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy i Rakiem Jajnika. Spotkanie na temat profilaktyki raka szyjki macicy odbędzie sie 19 listopada o godz. 17.30 w Miejskim Ośrodku Kultury. 

Cykl tych spotkań organizowany jest w ramach kampanii "Lubawa walczy z rakiem", którą miasto prowadzi od kilku lat. O tym jak walczyć z rakiem szyjki macicy i jak w ogóle temu zapobiegać usłyszymy w najbliższy wtorek, a opowiedzą o tym Ida Karpińska, prezes "Kwiatu Kobiecości" oraz ambasadorka Viola Kołakowska – aktorka i modelka, która na nowotwór zachorowała w czasie ciąży.

Wszyscy, którzy chcieliby się dowiedzieć szczegółów na ten temat, i którzy dbają o zdrowie swoje i swojej rodziny, serdecznie zapraszani są na to spotkanie. Urząd Miasta zachęca do udziału osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Głównym celem spotkania jest edukacja kobiet na temat profilaktyki raka szyjki macicy i jajnika oraz przekonywanie do regularnego wykonywania badań cytologicznych. Zapraszamy!Ida Karpińska, prezes "Kwiatu Kobiecości"2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5