Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Oleg Stefanowicz dwukrotnie ze złotym medalem

Oleg Stefanowicz z Lidzbarka Warmińskiego wygrał w swojej kategorii wiekowej dwa turnieje tenisa stołowego: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym oraz IX Memoriał Kazimierza Sochackiego.

W sobotę 21 grudnia w Działdowie odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym. Wystartowali młodzi adepci z Lidzbarka Warmińskiego, Działdowa, Ostródy, Lidzbarka Welskiego, Olecka i Pisanicy.
W kategorii żak najlepszy okazał się Oleg Stefanowicz z Warmii Lidzbark Warmiński. Miejsca 5-6 w kategorii skrzat zajęła Milena Stefanowicz.
Najlepsi uzyskali prawo gry w imprezie centralnej. Niektórzy maja zapewniony udział z list rankingowych.

Około stu miłośników tenisa stołowego wystąpiło natomiast w Ostródzie w sobotnim (14 grudnia) IX Memoriale Kazimierza Sochackiego. Impreza stanowiła również Otwarte Mistrzostwa W-M Z LZS w Olsztynie. Wiek uczestników był zróżnicowany: od lat kilku do ponad 70, co jest kolejnym dowodem, że tenis stołowy łączy pokolenia. Rywalizacja przebiegała w kilku kategoriach wiekowych u dorosłych i dzieci.

W kategorii chłopców rocznik 2009/2010 pierwsze miejsce zajął Oleg Stefanowicz.

Po trzech najlepszych zawodników każdej kategorii otrzymało puchary, dyplomy i nagrody, a wszyscy najmłodsi słodycze. Organizatorami byli Ostródzkie Centrum Sportu i rekreacji oraz MLKS Ostródzianka.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: warmia lidzbark warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5