Koncert rockowy grupy TMS pod lidzbarskim zamkiem

2021-06-10 08:00:00 (ost. akt: 2021-06-09 18:27:49)
The Mind Seekers

The Mind Seekers

Autor zdjęcia: Sebastian Szafrański

Rockowy zespół TMS — The Mind Seekers zagra 26 czerwca na przedzamczu lidzbarskiego zamku. Początek koncertu o godz. 19:00. Wstęp wolny.
W sobotę 26 czerwca zespół TMS The Mind Seekers zagra rockowy koncert z treścią w niepowtarzalnej scenerii lidzbarskiego przedzamcza.

Grupa gra koncerty na terenie całej Polski. W składzie ma muzyków z dwóch różnych krańców kraju – z Pomorza i Lubelszczyzny.

Jak czytamy w bio zespołu, muzycznie kultywuje tradycje rocka lat 70’ i 80’, gdy muzyka była jeszcze analogowa. Szczególne miejsce w twórczości TMS mają teksty piosenek:

"TMS to nie bezrefleksyjne popisy wokalu i gitary. To muzyka do słuchania, do stawiania pytań i szukania na nie odpowiedzi, do przeżywania. Ta muzyka nie zostawia obojętnym mimo prostoty formy. W ten sposób tworzy się niepowtarzalna i obecnie trudna do znalezienia na polskiej scenie muzycznej forma rocka pierwotnego.

The Mind Seekers to zespół, który lubi i chce grać dla publiczności. Chce docierać z własnym, autorskim przekazem do ludzi – ze szczerością i w prosty, bezpretensjonalny sposób".

Wstęp dla publiczności jest wolny. W razie niepogody odbędzie się wewnątrz hotelu Krasicki.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5