Podinsp. Piotr Koszczał odszedł do komendy w Olsztynie

2021-06-04 15:17:33(ost. akt: 2021-06-04 15:20:16)
Pożegnanie podinsp. Piotra Koszczała odbyło się 31 maja 2021

Pożegnanie podinsp. Piotra Koszczała odbyło się 31 maja 2021

Autor zdjęcia: materiały starostwa powiatowego

Podinsp. Piotr Koszczał nie jest już Komendantem Powiatowym Policji w Lidzbarku Warmińskim. Pokieruje Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Na razie pełniącym obowiązki komendanta lidzbarskiej komendy jest kom. Leszek Jankowski.
Kom. Leszek Jankowski pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim. Dotychczasowy komendant — podinsp. Piotr Koszczał — awansował i teraz pokieruje Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Jego uroczyste pożegnanie odbyło się w lidzbarskiej komendzie w poniedziałek 31 maja.

Słowa podziękowania pod adresem odchodzącego komendanta padły zarówno ze strony Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasza Klimka, jak i ze strony Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim kom. Leszka Jankowskiego, kadry kierowniczej lidzbarskiej komendy oraz zaproszonych samorządowców: Starosty Powiatu Jana Harhaja, Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego, Wójta Gminy Kiwity Wiesława Tkaczuka, Wójta Gminy Lidzbark Warmiński Fabiana Andrukajtisa, Wójta Gminy Andrzeja Mazura oraz szefa Prokuratury Rejonowej w Lidzbarku Warmińskim Andrzeja Krzywiela.

Z uwagi na trwającą pandemię liczba osób biorących udział w uroczystych spotkaniach została ograniczona do minimum i przeprowadzono je z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Podinsp. Piotr Koszczał był Komendantem Powiatowym Policji w Lidzbarku Warmińskim prawie 4 lata.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5