Niespodzianki z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

2021-03-18 15:50:00 (ost. akt: 2021-03-18 15:50:49)
Andrzej Wejngold i Alicja Andrzejewska

Andrzej Wejngold i Alicja Andrzejewska

Autor zdjęcia: Aga Miszczak

Pracownia teatralna Lidzbarskiego Domu Kultury od roku pracuje głównie nad wydarzeniami online - prezentowanymi na Facebooku LDK. Tym razem przygotowuje niespodzianki z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.
Do tej pory mogliśmy obejrzeć premierę teatru spektaklu pt. "Nakarmić kamień" w Kinie Ignacy, mogliśmy zobaczyć członków pracowni podczas Koncertu Niepodległościowego, bożonarodzeniowego, walentynkowego.

Grupa teatralna SZAFA zaprezentowała pokaz warsztatowy podczas ferii zimowych, a Teatr Dorosły prezentował w cotygodniowych odsłonach "Sceny Mrożkiem czytane'".

Obecnie pracownia teatralna, działająca pod kierunkiem Alicji Andrzejewskiej, przygotowuje się do świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru.

27 marca na Facebooku LDK czekają na Was niespodzianki teatralne przez cały dzień, a w kwietniu odbędzie się premiera teatru jednego aktora pt. "Góra", stworzonego głównie na podstawie tekstów Wiesława Myśliwskiego ale nie tylko.

Wciąż trwają próby techniczne i scenograficzne.

W spektaklu zobaczymy Andrzeja Wejngolda, który kilka lat temu zaczął swoją przygodę z kinem i reklamą, a dziś chce zmierzyć się ze sceną teatralną.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5