Zadbają o rozwój Twojej działalności. Pozyskiwanie dotacji i funduszy unijnych

2021-03-05 13:39:36 (ost. akt: 2021-03-05 14:44:46)
Doradcy czekają na Państwa w nowej siedzibie przy ul. Wyszyńskiego 20
w Lidzbarku Warmińskim

Doradcy czekają na Państwa w nowej siedzibie przy ul. Wyszyńskiego 20 w Lidzbarku Warmińskim

Autor zdjęcia: Archiwum

Działalność firmy „AGROEXPERT” rozpoczęła się 10 lat temu i od początku przyświecała jej misja skuteczności i kompleksowości w doradztwie rolniczym, a przede wszystkim w pozyskiwaniu funduszy unijnych przez rolników i mieszkańców obszarów wiejskich.
Zaangażowanie i niezbędna wiedza zespołu doradczego zaowocowały powiększaniem się grona zadowolonych klientów, traktujących placówkę "Agroexpert” w Lidzbarku Warmińskim jako rzetelnego i zaufanego partnera biznesowego.

– Każdego dnia budujemy relacje z klientami, dbając o ich wygodę i bezpieczeństwo. Naszym głównym działaniem jest pozyskiwanie funduszy unijnych z PROW w zakresie płatności bezpośrednich, rolnośrodowiskowych, ekologicznych, a także programów inwestycyjnych – opowiada Kamila Kania, główny doradca w „Agroexpercie”.

– Nasi konsultanci robią wszystko, co w ich mocy, aby zminimalizować negatywne skutki nieznajomości prawa, a zoptymalizować korzyści przysługujące beneficjentom.

W natłoku informacji łatwo można się pogubić, a współpraca z zespołem doradczym zwiększa szanse na pozyskanie środków finansowych.

Do zespołu należą kompetentni i życzliwi pracownicy, posiadający wiedzę z zakresu rolnośrodowiskowego, rolniczego, przyrodniczego oraz rolnictwa ekologicznego, którzy wyszukają i wskażą najlepszy kierunek rozwoju gospodarstwa, pomogą wypełnić wniosek, poprowadzą dokumentację
zgodnie z wymogami, tak aby późniejsza kontrola inwestycji
była tylko formalnością w przypieczętowaniu finalizacji działania
korzystnie dla beneficjenta.

Firma „AGROEXPERT” posiada uprawnienia doradcy rolnośrodowiskowego, doradcy rolnego, eksperta przyrodniczego i inspektora rolnictwa ekologicznego,
dzięki czemu zapewnia kompleksowość usług, również odnośnie niezbędnej dokumentacji.

– Przed nami nowy budżet, czyli nowa perspektywa Wspólnej Polityki Rolnej (WPR) na lata 2021-2027. Zapraszamy do naszego biura osoby zainteresowane rozwojem swojego gospodarstwa lub przedsiębiorstwa – zachęca Kamila Kania. – W naszym biurze także znajduje się punkt Agenta PZU z doświadczonym specjalistą w swojej dziedzinie, bo kompleksowość to nasz priorytet.

„Kto się nie rozwija, ten się cofa” – chyba każdy słyszał ten cytat i między innymi dlatego firma „Agroexpert” systematycznie rozszerza swoje usługi oraz podnosi kwalifikacje pracowników.

Niedawno placówka podjęła współpracę z Polską Agencją Energetyczną w zakresie finansowania odnawialnych źródeł energii (OZE).

– Będziemy poszukiwać gruntów i nieruchomości, na których powstaną fermy fotowoltaiczne, przez co będziemy promować pozyskiwanie czystej, zielonej energii. Zapraszamy do współpracy – informuje Kamila Kania.

Warto przytoczyć dane, które świadczą o rzetelnym i skutecznym działaniu...

– Każdego roku konsultujemy i doradzamy około ośmiuset
klientom. Wypełniamy rocznie sześćset wniosków o dopłaty bezpośrednie,
około 200 wniosków na modernizację gospodarstw,
60 wniosków „Młody rolnik”, 100 wniosków „Restrukturyzacja
małych gospodarstw”. Obsługujemy również około 200 gospodarstw
ekologicznych – opowiada właścicielka firmy i główny doradca Kamila Kania. – Do tej pory rozliczyliśmy blisko 80 milionów zł dotacji w zakresie PROW 2014-2020.

Troszczymy się o to, co ważne dla Ciebie

Doradcy czekają na Państwa w nowej siedzibie przy ul. Wyszyńskiego 20
(budynek byłego pogotowia ratunkowego) w Lidzbarku Warmińskim,
tel. 534 184 019, kamila.kania1@wp.pl

Strona internetowa
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5