Przygotuj się na każdy bieg wydarzeń

2021-02-03 14:12:49 (ost. akt: 2021-02-10 17:07:49)   Artykuł sponsorowany
Nowy rok i nowy punkt na mapie ubezpieczeń. W styczniu w Lidzbarku Warmińskim przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 20 otwarto nową placówkę PZU, najbardziej rozpoznawaną markę ubezpieczeniową w Polsce, ale także największą instytucję finansową w Europie środkowo-wschodniej.
Możemy mieć pewność, iż doświadczeni doradcy pracujący pod kierownictwem agentki Kamili Kani, zaproponują każdemu klientowi ofertę dostosowaną do jego potrzeb. - Naszym atutem jest kompleksowość i zaufanie do naszej instytucji. Każdego dnia budujemy relacje z klientami, dbając o ich wygodę i bezpieczeństwo – opowiada agentka. - Otaczamy ich opieką, prowadzimy przez cały proces, od doradztwa zaczynający się poznaniem potrzeb i oczekiwań klienta, po zgłaszanie szkód i dalsze działania związane z formalnościami. Jesteśmy w całości do dyspozycji – zapewnia Kamila Kania.

Kompleksowość, to wygoda i zaoszczędzony czas. W placówce PZU przy ul. Wyszyńskiego (budynek byłego pogotowia ratunkowego) można zawrzeć ubezpieczenie indywidualne, dla całej rodziny, majątku i ruchomości, ale także zabezpieczyć swoją firmę, aby ochronić ją przed skutkami niespodziewanych zdarzeń. Bogata oferta możliwości skierowana jest także do rolników, mogących ubezpieczyć swoje uprawy, zwierzęta, pasiekę czy sprzęt rolniczy i domowy. Nie sposób wymienić wszystkich produktów, które oferuje PZU.

Doradcy ubezpieczeniowi udzielą Państwu pełnej informacji pod numerem telefonu 531-270-652.
-----------------------------------------------
Troszczymy się o to, co ważne dla Ciebie (polisa na życie), Jedna polisa dla całej rodziny (PZU gwarantowane jutro, PZU Wsparcie Najbliższych, PZU Ochrona Każdego Dnia, PZU Na Dobry Początek), PZU DOM ROLNIKA, bezpieczne budynki w roli głównej (uprawy, zwierzęta, pasieki, awarie i wypadki, NNW, AC, OC pojazdów, sprzęt rolniczy i domowy, budynki, dodatkowa ochrona domu, OC rolników), PZU DORADCA, sięgnij po ubezpieczenie, które sprawdza się w każdej firmie ( PZU AUTO, przygotuj się na każdy bieg wydarzeń PZU DOM, masz ubezpieczenie, śpisz spokojnie PZU WOJAŻER, ubezpiecz swój wyjazd.


AGROEXPERT UBEZPIECZENIA i DOTACJE Kamila Kania ul. Wyszyńskiego 20, I piętro (dawny budynek pogotowia) Lidzbark Warmiński, tel. 531 270 652, e-mail: kamikania@agentpzu.pl

https://kamikania.agentpzu.pl/
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5