WERONIKA STAPEL MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA W STRZELANIU Z KARABINU PNEUMATYCZNEGO
2020-11-30 15:04:15(ost. akt: 2020-11-30 15:13:22)
W sobotę 28 listopada w Ornecie odbyła się czwarta część i podsumowanie Drużynowych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej.
— Zmagania miłośników strzelectwa z naszego województwa zakończyły się w serdecznej i koleżeńskiej, sportowej atmosferze — powiedział Dariusz Wojczulanis, prezes Koła Strzeleckiego "Warmiak" w Lidzbarku Warmińskim.
— Szczególne podziękowania składamy zaprzyjaźnionym drużynom z KS LOK "Orneckie Smoki", KS LOK "Sokół Grądki", LOK Mrągowo, Jeziorany Badminton Team — kontynuuje Dariusz Wojczulanis.
W zawodach uczestniczyło 47 zawodników z 15 zespołów. W klasyfikacji generalna czterech spotkań, w kategorii karabin pneumatyczny najlepsza była zawodniczka "Warmiaka" Weronika Stapel.
Wyniki KS LOK "Warmiak"
IV tura:
Drużynowo:
7. Lidzbark Warmiński II - Weronika Stapel, Kinga Dryzelenko, Julia Mikołap,
12. Lidzbark Warmiński III - Mateusz Stapel, Dariusz Wojczulanis.
7. Lidzbark Warmiński II - Weronika Stapel, Kinga Dryzelenko, Julia Mikołap,
12. Lidzbark Warmiński III - Mateusz Stapel, Dariusz Wojczulanis.
Pistolet pneumatyczny:
11. Weronika Stapel,
20 Dariusz Wojczulanis,
26. Kinga Dryzelenko,
27. Julia Mikołap,
34. Mateusz Stapel.
Karabin pneumatyczny:
2. Weronika Stapel,
7. Dariusz Wojczulanis,
8. Mateusz Stapel,
9. Julia Mikołap,
24. Kinga Dryzelenko.
11. Weronika Stapel,
20 Dariusz Wojczulanis,
26. Kinga Dryzelenko,
27. Julia Mikołap,
34. Mateusz Stapel.
Karabin pneumatyczny:
2. Weronika Stapel,
7. Dariusz Wojczulanis,
8. Mateusz Stapel,
9. Julia Mikołap,
24. Kinga Dryzelenko.
Klasyfikacja generalna czterech spotkań
Drużynowo:
6. Lidzbark Warmiński II - Weronika Stapel, Kinga Dryzelenko, Julia Mikołap, Damian Wolszczak,
10. Lidzbark Warmiński III - Diana Rosłoń, Mateusz Stapel, Dariusz Wojczulanis,
11. Lidzbark Warmiński I - Robert Dziadosz, Adam Dziadosz, Bartosz Molewski.
6. Lidzbark Warmiński II - Weronika Stapel, Kinga Dryzelenko, Julia Mikołap, Damian Wolszczak,
10. Lidzbark Warmiński III - Diana Rosłoń, Mateusz Stapel, Dariusz Wojczulanis,
11. Lidzbark Warmiński I - Robert Dziadosz, Adam Dziadosz, Bartosz Molewski.
Pistolet pneumatyczny:
8. Dariusz Wojczulanis,
12. Weronika Stapel,
18. Kinga Dryzelenko,
28. Robert Dziadosz,
29. Adam Dziadosz,
30. Julia Mikołap,
32. Mateusz Stapel,
38. Bartosz Molewski,
42. Damian Wolszczak,
44. Diana Rosłoń.
8. Dariusz Wojczulanis,
12. Weronika Stapel,
18. Kinga Dryzelenko,
28. Robert Dziadosz,
29. Adam Dziadosz,
30. Julia Mikołap,
32. Mateusz Stapel,
38. Bartosz Molewski,
42. Damian Wolszczak,
44. Diana Rosłoń.
Karabin pneumatyczny:
1. Weronika Stapel,
5. Dariusz Wojczulanis,
14. Kinga Dryzelenko,
15. Mateusz Stapel,
24. Julia Mikołap,
31. Bartosz Molewski,
35. Adam Dziadosz,
37. Robert Dziadosz,
42. Damian Wolszczak,
45. Diana Rosłoń.
1. Weronika Stapel,
5. Dariusz Wojczulanis,
14. Kinga Dryzelenko,
15. Mateusz Stapel,
24. Julia Mikołap,
31. Bartosz Molewski,
35. Adam Dziadosz,
37. Robert Dziadosz,
42. Damian Wolszczak,
45. Diana Rosłoń.
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Kołki połki #3015037 | 5.184.*.* 1 gru 2020 20:28
Extra, fajnie że macie taka pasję, gratulacje wyników dla wszystkich
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz